Nová služba knihovny – donášková služba

Pro koho je služba určena Chcete číst, ale nemůžete si pro knihy přijít? Přineseme vám je až domů. Služba je bezplatná a je určena pro …

Nová služba knihovny – donášková služba

Pro koho je služba určena

Chcete číst, ale nemůžete si pro knihy přijít? Přineseme vám je až domů. Služba je bezplatná a je určena pro všechny, kterým aktuální zdravotní stav či handicap neumožňuje navštěvovat knihovnu osobně.
Služba je dostupná čtenářům, kteří bydlí v  Novém Městě na Moravě.

Jak to funguje

• zavoláte 566 598 730, nebo napíšete na email mvs@mk.nmnm.cz  a sdělíte nám, o jaké knihy, časopisy nebo audioknihy máte zájem (maximálně 10 ks dokumentů)
  • my ověříme jejich dostupnost, navrhneme nejbližší možné datum doručení
  • v domluvený den vám zavoláme a ověříme, že budete v dohodnutou dobu doma
  • doručíme vybrané dokumenty a případně vyzvedneme ty, které máte již přečtené
  • službu zajišťují zaměstnanci knihovny

Služba je zdarma

Poskytování služby je zdarma. Objednané dokumenty doručujeme zpravidla jednou za měsíc. Služba funguje pouze pro registrované čtenáře knihovny.