Kouzelné čtení – novinka v knihovně

Milada Holešová  Sdílet článek na nebo

Kouzelné čtení je unikátní vzdělávací koncept, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Kouzelné čtení je určeno jak …

Kouzelné čtení – novinka v knihovně

Kouzelné čtení je unikátní vzdělávací koncept, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Kouzelné čtení je určeno jak dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Záleží pouze na tom, jakou knihu Kouzelného čtení si právě zvolíte. 

Knihy jsou namluveny populárními interprety, jako jsou Josef Somr, Otakar Brousek mladší či Zora Jandová.

JAK KOUZELNÉ ČTENÍ FUNGUJE A JAK TO VYUŽÍT?

Je to velmi jednoduché, elektronická tužka slouží jako čtečka speciálního kódu, který je ukryt přímo na stránkách knih. Díky této technologii tužka dokáže předčítat text, který je v knize vytištěn i ten, který je skryt pod ikonami či obrázky. To je ale pouze zlomek toho, co Kouzelné čtení dokáže. V knihách naleznete nepřeberné množství doplňujících informací, ale také vědomostní či postřehové hry. Velkou výhodou je, že elektronická tužka funguje se všemi knihami z edice Kouzelné čtení a nepotřebujete tedy pro každou knihu novou elektronickou tužku. Elektronickou Albi tužku si můžete vyzkoušet přímo v novoměstské knihovně a nebo si jí půjčit domů. 

PRAVIDLA PŮJČOVÁNÍ ALBI TUŽKY A KOUZELNÉHO ČTENÍ!

Elektronickou Albi tužku si může vypůjčit každý registrovaný čtenář naší knihovny za vratnou kauci ve výši 300,- Kč + 20,- Kč nevratný poplatek. Výpůjční lhůta je max. 1 měsíc, bez možnosti prodloužení.

V případě poškození či ztráty jednotlivých komponentů ze základní sady tužky nebo tužky samotné je čtenář povinen uhradit vzniklou škodu v plné výši.

Kouzelné čtení si  může vypůjčit každý registrovaný čtenář naší knihovny v počtu max. 1 knihaVýpůjční lhůta je max. 1 měsíc, bez možnosti prodloužení.

Soubory ke stažení