Hovory R aneb První Antidiskotéka bez Jiřího Černého

23. listopadu 2023 v 17:00 hod. Jan Rejžek zavzpomíná na nedávno zesnulého předního hudebního kritika Jiřího Černého a také nám představí svoji novou knihu pamětí …

Hovory R aneb První Antidiskotéka bez Jiřího Černého

23. listopadu 2023 v 17:00 hod.

Jan Rejžek zavzpomíná na nedávno zesnulého předního hudebního kritika Jiřího Černého a také nám představí svoji novou knihu pamětí „Jste to vy?“., která nezapře ironii i sebeironii, sarkasmus, nesmlouvavou kritičnost, ale i humor, nadsázku a vtip. Rejžkovo vyprávění zachycuje jeho setkání se stovkami osobností, od nejslavnějších (Václav Havel, Karel Gott) po zcela neznámé. Setkáme se zde s hudebníky, sportovci, herci, režiséry, publicisty, spisovateli a politiky, vždy v rámci zábavných a často jen stěží uvěřitelných historek.
Knihu bude možno koupit a nechat si ji podepsat autorem.

Jan Rejžek je hudební a filmový kritik, sportovní a divadelní publicista, překladatel, básník a občasný herec.