Setkání se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou

Setkání se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou

S texty oblíbené autorky dětských knih Zuzany Pospíšilové se dětští čtenáři setkávají od roku 2004 v časopise Sluníčko. V roce 2005 paní Pospíšilové vyšla první kniha a od té doby má na svém kontě více než 200 titulů. V její tvorbě najdete krásné pohádky, příběhy o dětech, ale věnuje se také poezii a výukovým textům.

Ve středu 5. června paní spisovatelka představila žákům třetích tříd Základní školy Vratislavovo náměstí a žákům druhých tříd Základní školy Leandra Čecha jak vzniká kniha. Nechybělo ani autorské čtení, hádanky, přesmyčky a milé vyprávění.

V novoměstské knihovně si můžete vybrat z více než 60 titulů Zuzany Pospíšilové https://tritius.nmnm.cz/search?q=%22Posp%C3%AD%C5%A1ilov%C3%A1+Zuzana%22&area=-1&field=0&page=4