NEJORIGINÁLNĚJŠÍ LYŽE K ROKU LYŽAŘŮ

Nejoriginálnější lyže doklouzaly do cíle. Šestice originálních lyží soutěžila o prvenství  v dubnovém bodování, kde nejvíce smajlíků získaly lyže pletené z proutí. Vítěze pana Josefa …

NEJORIGINÁLNĚJŠÍ LYŽE K ROKU LYŽAŘŮ

Vítěze pana Josefa Matějíčka jsme se zeptali:

Jak dlouho  vám trvala výroba proutěných lyží ? – Jejda, asi týden.

Kolik proutků bylo potřeba na výrobu lyží? – Tak asi jako na dva koše.

Jak dlouho se věnujete pletení z proutků? – Je to můj koníček, už to dělám asi 40 let. Jednou za rok upletu koš, jinak dělám ukázky pletení u Skautů.

Naučil jste se plést z proutí sám? – Ano, měl jsem chytrou knihu Pleteme z proutí, kde je to krásně popsané.

Napadlo vás hned, když jste viděl naši soutěž, že upletete lyže? – Jo, jo. Moc jsem chtěl nové lyže vyhrát. (smích)

1. místo Josef Matějíček
  2. místo Petra Fafílková
  3. místo Barbora Bartošová
  4. místo Lukáš Fafílek
  5. místo Milada Holečková
  6. místo MŠ Drobného

Gratulujeme!!!

Děkujeme za krásné ceny pro vítěze, které do soutěže věnovala firma KÄSTLE CZ, a.s. Nové Město na Moravě. Lyžařská sezóna přivítá nové lyžaře.