Nejoblíbenější časopisy v roce 2019

/ Radka Maděrová

Vážení čtenáři naší knihovny, zamysleli jste se někdy nad tím, které časopisy jsou nejpůjčovanější? Jestli ten Vámi vybraný titul je obecně oblíbený, či jste výjimeční …

Nejoblíbenější časopisy v roce 2019

Vážení čtenáři naší knihovny,

zamysleli jste se někdy nad tím, které časopisy jsou nejpůjčovanější? Jestli ten Vámi vybraný titul je obecně oblíbený, či jste výjimeční ve svých zálibách? Rozhodli jsme se Vaše potencionální otázky alespoň částečně zodpovědět a podělit se s Vámi o názvy nejvíce půjčovaných časopisů za rok 2019. Vytvořili jsme tedy pro Vás žebříček TOP 10, který si můžete prohlédnout ve vizuální podobě v našem článku.

Přední příčky našeho žebříčku jsou již stálicemi v nabídce čítárny. Třetí místo obsadila Tina, která byla poražena jen o chlup časopisem Květy. Zlatou příčku nám v loňském roce obsadil týdeník plný zpravodajských a společenských témat – Téma. Mezi 10 nejoblíbenějších titulů se propracovaly i 2 časopisy určené především dětem. Jedná se o tradiční titul Čtyřlístek, který v loňském roce oslavil 50 let od svého vzniku. Naše 4 zvířecí hrdiny pak již druhý rok stíhá Bart Simpson se svými příběhy.

Jsme zvědaví, jestli se vítězné časopisy udrží na předních příčkách žebříčku i v tomto roce.