Knihy roku 2019

Milada Holečková  Sdílet článek na nebo

Do popředí zájmu vás čtenářů se stále více dostávají knihy od českých autorů. Důkazem toho není jen nejžádanější kniha roku 2019 Okamžiky štěstí od Patrika …

Knihy roku 2019

Do popředí zájmu vás čtenářů se stále více dostávají knihy od českých autorů. Důkazem toho není jen nejžádanější kniha roku 2019 Okamžiky štěstí od Patrika Hartla, ale také knihy dalších českých autorek Táni Kubátové a Aleny Mornštajnové  či slovenských spisovatelek – Táni Keleové-Vasilkové a Kataríny Gillerové. Nezahálí ani literatura světová . V minulém roce se nejčastěji půjčovala kniha Na západní frontě klid od E.M. Remarqua a divadelní hra od N.V. Gogola – Revizor. Zásluhu na tom mají především studenti středních škol.

To byl jen stručný přehled titulů knih, o které jste projevili největší zájem. I v roce letošním chystáme obohatit fond naší knihovny o zajímavé produkty, které nám nabídne náš knižní trh. Budeme rádi, když i Vy, čtenáři naší knihovny přispějete zajímavými knižními tipy, které byste si u nás rádi  vypůjčili. Těšíme se na vaše zajímavé inspirace .