Knihovna Vás uvítá v novém

Vážení čtenáři a návštěvníci knihovny, s radostí Vám oznamujeme, že knihovna se otevírá  25. května 2020 ve 12.00 hodin. Půjčovní dny i hodiny zůstávají tak, …

Knihovna Vás uvítá v novém

Vážení čtenáři a návštěvníci knihovny,

Půjčovní dny i hodiny zůstávají tak, jak jste zvyklí, tedy:

Po: 12:00 – 17:00

St: 9:00 – 11:00 12:00 – 18:00

Pá: 9:00 – 11:00 12:00 – 17:00

So: 9:00 – 11:00

Vzhledem k nadále trvající situaci ohledně COVID19 však jsme nucení zavést některé změny a zvláštní opatření, které se budou týkat i Vás.

Vámi vrácené dokumenty putují do 48 hodinové karantény, nebude je tedy možno ihned zapůjčit!

Vaše aktuální výpůjčky jsou prodlouženy až do konce měsíce června.

Pokud již nyní víte, jaké knihy byste si rádi vypůjčili, můžete nám napsat na email: mvs@mk.nmnm.cz a my Vám je na následující půjčovní den přichystáme.

Zvažte, prosím, svou první návštěvu knihovny – omezený počet návštěvníků, zvláštní režim při vrácení a půjčení dokumentů a bezpečnostní opatření v kulturním domě a knihovně mohou znamenat zpomalení procesu vrácení a půjčení dokumentů, které bude probíhat na dvou vzájemně oddělených pracovištích. Lze tak očekávat, že vaše odbavení nebude tak rychlé, jak jste byli dosud zvyklí.

Prosíme Vás o ohleduplnost, vzájemnou vstřícnost.

Těšíme se na Vás.

Vaše knihovna