Fotosoutěž „Jak tráví léto knížky“

Radka Maděrová  Sdílet článek na nebo

Vážení a milí čtenáři, tak jsme si u nás v knihovně jednou říkali, jak asi tráví ty naše knížky léto? Kam všude se dostanou a …

Fotosoutěž „Jak tráví léto knížky“

Vážení a milí čtenáři,

tak jsme si u nás v knihovně jednou říkali, jak asi tráví ty naše knížky léto? Kam všude se dostanou a co všechno mohou s Vámi zažít? Rádi bychom to zjistili…

Městská knihovna Nové Město na Moravě proto vyhlašuje na letošní prázdniny fotografickou soutěž na téma „Jak tráví léto knížky“. Budeme opravdu rádi, když se této soutěže o hodnotné ceny zúčastníte, a velice se na Vaše snímky těšíme.

Jaká jsou pravidla soutěže?

  • Soutěžní snímky můžete posílat celé prázdniny, tedy od 1. 7. 2020 do 31. 8. 2020
  • Fotografie zasílejte prosím na email: mvs@mk.nmnm.cz nebo osobně doneste k nám do knihovny v půjčovní dny (o prázdninách ve středu nebo v pátek)
  • Každý čtenář i návštěvník knihovny může přihlásit na své údaje max. 1 soutěžní snímek
  • Ke každému soutěžnímu snímku je nutné dodat následující údaje: příjmení a jméno, kontaktní adresa, telefon nebo email, věk fotografa a o jakou knihu se jedná
  • Během měsíce září bude probíhat vyhodnocování soutěže a to ve 2 formátech
    • 1) Hlasovat o nejlepší snímek bude odborná porota, jejíž verdikt bude zveřejněn 5. října 2020 jako součást Týdne knihoven.
    • 2) Bude probíhat veřejné hlasování na Facebooku Nového Města na Moravě, kde budou veškeré fotografie zveřejněny. Hlasování bude probíhat od 1. 9. 2020 do 30. 9. 2020, kdy bude hlasování ukončeno. Oficiální výsledky budou vyhlášeny taktéž 5. října 2020 v rámci Týdne knihoven.
  • Zaslané fotografie si během měsíce září 2020 bude možné prohlédnout v prostorách novoměstské knihovny

A co vás čeká za odměnu? Můžeme nabídnout časopis, knihu nebo dokonce registraci na rok zdarma. Vše záleží na tom, jak se ve finále umístíte.

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout ilustrační fotografie 🙂

Krásné léto plné neskutečných zážitků a mnoho přečtených stránek Vám přejí

Vaše knihovnice

Zasláním snímků do této soutěže vyjadřuje účastník souhlas s následujícími podmínkami:

Soutěžící souhlasí s publikováním zaslaných fotografií v tiskové nebo elektronické podobě bez nároků na honorář, a to nejen v tiskovinách vydávaných organizátorem akce bez časového omezení. Soutěžící uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace fotosoutěže včetně jejich zveřejnění v formátu příjmení, jméno a věk soutěžícího, to vše v souladu se zákonem č. 102/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící prohlašuje, že je autorem přihlášených fotografií.

Soubory ke stažení