Dárkový poukaz na roční registraci v knihovně

Dárkový poukaz na roční registraci v knihovně

Ten nejlepší dárek pro všechny milovníky knih. Věnujte 365 dní plných napětí, zábavy a vědomostí s ročním předplatným do Městské knihovny v Novém Městě na Moravě.

Poukazy jsou dostupné v knihovně. Stačí si je vyžádat u obsluhy, zaplatit registrační poplatek v hodnotě 75 Kč, 100 Kč, 150 Kč nebo 300 Kč podle toho, komu jej chcete věnovat a obdržíte od nás dárkový poukaz.

Jak uplatnit dárkový poukaz?  Pokud ještě nejste naším čtenářem, po předložení poukazu vyplníte přihlášku, my vás zaregistrujeme a můžete začít využívat služeb naší knihovny. Pokud již čtenářem jste, prodloužíme vám členství o další rok.