Bezkontaktní výpůjčky – Hlavní vchod, 1. patro kulturního domu

Marie Šímová  Sdílet článek na nebo

Vážení čtenáři,  od pondělí 4. ledna 2021 Vám budeme opět k dispozici prostřednictvím bezkontaktních výpůjček (vracení). Výpůjčky bude možné uskutečnit pouze po předchozí domluvě. Stupeň …

Bezkontaktní výpůjčky – Hlavní vchod, 1. patro kulturního domu

Vážení čtenáři,

Stupeň 5 (PES).

S objednávkou se na nás můžete obrátit buď telefonicky na telefonní číslo 566 598 730 nebo na e-mailu: mvs@mk.nmnm.cz (do předmětu napište: OBJEDNÁVKA KNIH). Pro lepší domluvu napište do e-mailu Vaše telefonní číslo. Na čase předání a vrácení knih se domluvíme telefonicky nebo e-mailem. Volat můžete každý všední den do 15.00 hodin.

Sobota- podle objednávek.

Vyberte si požadované knihy pohodlně z domova v našem on-line katalogu. My je připravíme a načteme jako výpůjčky do vašeho čtenářského účtu.