Bezkontaktní půjčování – Hlavní vchod, 1. patro kulturního domu

Vážení čtenáři,  od pondělí 1. března 2021 jsme Vám k dispozici prostřednictvím výdejního okénka. Výpůjčky bude možné uskutečnit pouze po předchozí domluvě.   S objednávkou …

Bezkontaktní půjčování – Hlavní vchod, 1. patro kulturního domu

Vážení čtenáři,

S objednávkou se na nás můžete obrátit buď telefonicky na telefonní číslo 566 598 730 nebo na e-mailu: mvs@mk.nmnm.cz (do předmětu napište: OBJEDNÁVKA KNIH). Pro lepší domluvu napište do e-mailu Vaše telefonní číslo. Na čase předání a vrácení knih se domluvíme telefonicky nebo e-mailem. Volat můžete každý všední den od 8.00 do 15.00 hodin.

Jsme tu pro Vás každý všední den od 8.00 do 15.00 hodin.

Vyberte si požadované knihy pohodlně z domova v našem on-line katalogu. My je připravíme a načteme jako výpůjčky do vašeho čtenářského účtu.