Beseda s kronikářem a archivářem Vítem Křesadlem

Milada Holešová  Sdílet článek na nebo

Beseda s kronikářem a archivářem Vítem Křesadlem

6. 10. 2020, 17:00. Městská knihovna Nové Město na Moravě. Beseda s kronikářem a archivářem Vítem Křesadlem. Přijďte se dozvědět více o práci městského kronikáře a okresního archiváře. V úterý 6. října vám pan Mgr. Vít Křesadlo přiblíží objevování novoměstské historie a psaní článků a knih z regionální historie.

Pan kronikář a archivář napsal knihy Bohdalec a Řečice, autorsky se podílel na třech dílech Historického kalendáře Nového Město na Moravě a dvou dílech Zmizelého Nového Města na Moravě. Je redaktorem a zároveň autorsky přispívá do sborníku Západní Morava.